fbpx

Wille na sprzedaż w Warszawie (Mokotów)

Wielki świat, prestiżowe wille, Warszawa – sprzedaż towarów luksusowych w naszym kraju, w tym także nieruchomości, od jakiegoś czasu wzrasta. To za sprawą zmian, które zaszły na polskim rynku. Liczba Klientów zainteresowanych kupnem mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, dużym metrażu i świetnej lokalizacji stale rośnie. Deweloperzy, zachęceni tendencją zwyżkową w liczbie kupców i sprzyjającym warunkom rynkowym, tworzą nowe luksusowe domy na sprzedaż. Warszawa, zapewne ze względu na swoje rozmiary, specyfikę mieszkańców i ich trybu życia, jest zagłębiem tego typu inwestycji. Wiele z nich powstaje na Mokotowie, który już od kilku lat króluje na listach najpopularniejszych dzielnic stolicy. Na tle podobnych nieruchomości wyróżnia się drugi etap inwestycji Cristal Park Residence, willi miejskich o interesujących nazwach.

Klejnot w sercu Mokotowa

Wille miejskie zostały stworzone dla osób wymagających, które w kwestii wyboru mieszkania nie znoszą kompromisów. I nie muszą. Cristal Park Residence doskonale wykorzystał potencjał, który mają Warszawa i Mokotów. Wille są położone w tej prestiżowej dzielnicy, która łączy ze sobą korzyści płynące z życia w zielonym, spokojnym otoczeniu, jak i te wynikające z bliskości metropolii.

Z myślą o Klientach deweloper zadbał o luksusowe wykończenie budynków. Duże, przeszklone balkony i loggie zostały wykończone egzotycznym drewnem, a elewację pokryto naturalnym kamieniem. Połączenie tych elementów jest ponadczasowe, ale również zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi. Zielone tarasy na dachach to idealny punkt widokowy, enklawa spokoju lub miejsce spotkań. Przestrzenne apartamenty są kameralne i przytulne, zachęcają do urządzenia wyjątkowych wnętrz.
Świetna lokalizacja zapewni mieszkańcom wygodę w codziennych podróżach. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum stolicy, a także z wieloma podwarszawskimi miejscowościami, więc przejazd z centrum Warszawy do willi
w Mokotowie nie będzie uciążliwy.

Amethyst, Beryl, Onyx, Topaz – wille na sprzedaż

W ofercie Cristal Park Residence znajdujemy enigmatyczne nazwy: Amethyst, Beryl, Onyx i Topaz – to wille na sprzedaż w Warszawie. Mokotów zyskał tym samym prawdziwe klejnoty. Budynki emanują pozytywną energią tytułowych kamieni. Ametyst sprzyja harmonii i równowadze – tak, jak świetna lokalizacja willi na zacisznym Mokotowie, która balansuje pęd tętniącego życiem centrum stolicy. Beryl tworzy kamienie cenione w przemyśle jubilerskim, na przykład szmaragd, którego zielony kolor symbolizuje spokój. Willa, której patronuje beryl, będzie świetnym miejscem na relaks i wypoczynek. Rzadki onyks symbolizuje siłę i moc. Nieruchomość spod znaku tego kamienia napełni mieszkańców energią do działania. Topaz jest kamieniem artystów, dodaje natchnienia. Otoczenie i wnętrze willi topazowej ma inspirować i wzmagać kreatywność.

Wybierz willę dla siebie!

Inwestycja cieszy się dużą popularnością ze względu na świetną lokalizację, bliskość natury i prestiżowy charakter nieruchomości. Jednak Cristal Park Residence to nie tylko zielona okolica i luksusowa willa. Warszawski Mokotów, na którym sprzedaż apartamentów rozpoczęła się w sierpniu, to także sieć udogodnień oddanych do dyspozycji przyszłych mieszkańców. Całodobowa ochrona i monitoring, usługi concierge, inteligentne systemy smart home (Fibaro) oraz nowoczesne systemy rekuperacji i oczyszczania (Smog Free) – to standard Cristal Park Residence, stworzony w trosce o wygodę i komfort Klientów. Dodatkowo, z myślą o mieszkańcach willi i ich gościach, posiadłości są wyposażone w ponadstandardowej wielkości miejsca parkingowe.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Cristal Park Residence,by dowiedzieć się więcej o wyjątkowych willach na sprzedaż w Warszawie.

  • Amethyst
  • Beryl
  • Onyx
  • Topaz

Wybierz willę

  • Parter
  • /
  • Piętro 01
  • /
  • Piętro 02
Amethyst
{S} {S}
{S} {S}
{S} {S}
Beryl
{S} {S}
{S} {S}
{S} {S}
Onyx
{S} {S}
{S} {S}
{S} {S}
Topaz
{S} {S}
{S} {S}
{S} {S}

amethyst
beryl
onyx
topaz