fbpx

O nas

APM Development to jeden z wiodących deweloperów w Warszawie. Naszym standardem jest wysoka jakość projektów, indywidualne podejście do każdego Klienta, zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w branży sprawia, że realizujemy inwestycje o najwyższej jakości wykonania idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Oddaliśmy do użytku już kilka tysięcy lokali w kilku wyjątkowych inwestycjach, również w segmencie premium.

Tworzymy unikatowe i nowoczesne miejsca do życia – mieszkania, apartamenty i domy wyróżniające się ciekawą architekturą, przyjazne mieszkańcom i dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę. Od lat realizujemy projekty deweloperskie w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach w Warszawie: Wawer, Ursynów, Bemowo, Mokotów. Jedną z wyjątkowych inwestycji segmentu premium jest Cristal Park Residence na warszawskim Mokotowie oferująca miejskie wille i prestiżowe apartamenty dla najbardziej wymagających.

Dowodem zaufania naszych Klientów jest przyznany nam tytuł Deweloper Roku 2020 oraz Deweloper Roku 2021, które podkreślają naszą rzetelność i profesjonalizm wyróżniając nas na tle konkurencji, a otrzymane przez nas nagrody dowodzą gwarancji bezpieczeństwa i wysokiej jakości realizowanych przez nas inwestycji.